Modelių studija MPodiumas

MPodiumas (Mados Podiumas) - Tai puiki pradžia kiekvienam ir kiekvienai svajojančiam apie profesionalią modelio karjerą, tačiau nežinantiems nuo ko pradėti, ar norintiems įgyti patirties modelių ir mados industrijoje.


Modelių studija atveria duris vaikams nuo 3 iki 18 metų amžiaus, pasitinka juos su šypsena bei išskirtiniu dėmesiu kiekvienam modeliukui.
Nuo 2013 metų sėkmingai užauginome ne vieną talentą, kurį tikriausiai matėte spaudoje ar TV ekranuose!
Per penkerius metus kartu su mažaisiais modeliukais užaugo ir MPodiumas, todėl dabar galime drąsiai teigti jog nors nesame vienintelė, bet esame stipriausia ir profesionaliausia modelių mokykla visoje Lietuvoje: Mus galite rasti Vilniuje, Kaune bei Trakuose.
Kasmet organizuojamos modelių atrankos visoje Lietuvoje, tad net ir nelankantiems modelių mokyklos, tačiau itin perspektyviems ir fotogeniškiems vaikams atsiranda unikalios galimybės sudaryti sutartį su MPodiumas vaikų modelių agentūra, bei pradėti profesionalaus modelio karjerą Lietuvos ir užsienio rinkoje dar ankstyvoje vaikystėje.
Modelių atrankų datos bei papildoma informacija skelbiama mūsų svetainėje bei Facebook profilyje MPodiumas ir Instagram'e mados_podiumas.
MPodiumas modelių mokykla skirta 3 - 18 metų vaikams ir paaugliams neabejingiems madai, fotoaparatų blykstėms ir scenai.
MPodiumas mokykla visiems atveria duris ir suteikia galimybę įgyti neįkainojamos patirties modelių, mados ir grožio industrijoje. TAPK MODELIU IR TU!

Vilnius: Žemaitės g. 21, 2 įėjimas, 5 aukštas, MPodiumas
Kaunas: Donelaičio g. 78, Sveiki sveiki studija
Trakai: Gedimino g. 18 b, Saulės šokių studija

http://www.mpodiumas.lt/

Mūsų draugai